Контрактне Сервісне обслуговування з гарантованим часом відновлення

kontrakt-na-servisnoe-obslujivanie.pngЯк показує практика, нехтування ризиками відмови або виходу з ладу техніки може призвести до серйозних наслідків. Переривання бізнес-процесів внаслідок поломки обладнання здебільшого ведуть до втрати критично важливих даних, втрати клієнтів та підриву довіри до компанії. Найвірніший спосіб не допустити подібних ситуацій – ndash; заздалегідь бути готовим до того, що вони можуть статися. 

Найкращим захистом від можливих збоїв у роботі інфраструктури компанії є укладення контракту на сервісне обслуговування з гарантованим часом відновлення працездатності обладнання.

Ми гарантуємо відновлення працездатності серверного чи мережевого обладнання, або надання заміни у встановлений термін. Швидкість реагування на проблему забезпечується наявністю в сервісному центрі найбільшого складу запасних частин та підмінного обладнання, тому не доведеться довго чекати на доставку безпосередньо від виробника.

Компанія МУК Сервіс протягом понад 15 років надає послуги сервісу IT-обладнання корпоративним замовникам. Високий професіоналізм, досвід та компетенція IT-фахівців, сертифікованих інженерів, логістів та координаторів компанії дозволяє надати по-справжньому якісний сервіс та забезпечити безперервну роботу бізнес критичного IT-обладнання наших клієнтів.

Ключові переваги компанії МУК Сервіс

  • Широкий портфель брендів устаткування, що обслуговується: APC, Cisco, Dell EMC, Fujitsu, НР, IBM, Lenovo, Fortinet, Hitachi Vantara, Oracle, Tripp-Lite, Grandstream, iomega, Samsung и другие.
  • Покриття регіональною мережею усієї України.
  • Гарантована швидкість відновлення IT-обладнання.
  • Широкий спектр техніки, що обслуговується: ноутбуки, PC, сервери, системи зберігання даних та мережеве обладнання.
  • Професійна команда сертифікованих інженерів.
  • Величезний склад запасних частин та підмінного обладнання.
Для забезпечення безперебійної роботи бізнес-критичного IT-обладнання вашої компанії, ми пропонуємо укласти з нами контракт на сервісне обслуговування з гарантованим часом відновлення. Також ми готові провести інсталяцію апаратного чи програмного забезпечення з виїздом сертифікованого інженера.

Щоб уберегти наших клієнтів від ризиків, ми пропонуємо декілька варіантів сервісного обслуговування (SLA)

МожливостіРегіонОсобливості надання
Сервіс
7x24x6/8
КиївУсунення несправності 7 днів на тиждень, 24 години на добу, надання підміни або усунення несправності протягом 6 годин з 9:00 до 18:00 та 8 годин з 18:00 до 9:00
Сервіс
7x24x24
Київ, УкраїнаУсунення несправності 7 днів на тиждень, 24 години на добу, надання підміни або усунення несправності протягом 24 годин
Сервіс
5x9x4
КиївУсунення несправності п'ять робочих днів на тиждень, з 9:00 до 18:00, усунення несправності або надання підміни протягом чотирьох годин
Сервіс
5x9xNBD
Київ, УкраїнаУсунення несправності п'ять робочих днів на тиждень, з 9:00 до 18:00, усунення несправності або надання підміни протягом наступного робочого дня


Зв'язатися з нами можна, зателефонувавши або надіславши електронний лист:

Номер телефона +38 044 492-29-09

Email 911@muk.ua